هلو آموزش آسان همراه با حال خیلی خوب

پادکست صوتی هیچکس قرار نیست کمکت کنه!

هیچکس قرار نیست کمکت کنه

پادکست صوتی هیچکس قرار نیست کمکت کنه!

این پادکست صوتی در یازده دقیقه گردآوری شده

هیچکس قرار نیست کمکت کنه. اگر این جمله را در روز چندین مرتبه با خود تکرار کنیم، آنوقت با دل و جان می پذیریم که خودمان باید برای زندگی مان تصمیم بگیریم.

انتظارات و توقعات بیجا از دیگران و شرایط و محیط یکی از مهم ترین دلایل عدم موفقیت بسیاری از افراد است. اگر با افرادی که در زندگی خود به هیچ چیز نرسیده اند و یک زندگی خیلی معمولی را می گذرانند،  صحبت کنید حتما خواهند گفت دلیل شکست یا عدم موفقیت ما دیگران بوده اند.

فردی که در همان دوره دبیرستان ترک تحصیل می کند، دلیل ترک تحصیل خود را رفتار بد یکی از معلم ها می داند و روی آن هم بشدت اصرار دارد. این فرد نمی خواهد قبول کند که خودِ شخص خودش بزرگترین مانع موفقیت و ادامه تحصیلش بوده است. تاثیر برخی از موارد را بر روی شرایط کنونی نمی توان انکار کرد. اما نمی توان دیگران را مسئول بدبختی یا خوشبختی خود دانست.

منتظر كمك ديگران نباشید

یکی از مهم ترین دلایلی که باعث می شود یک فرد دیگران را مسئول بدبختی یا خوشبختی خود بداند، نداشتن قدرت تصمیم گیری است. در واقع وابستگی و عدم استقلال شخصیتی باعث می شود تا ما دیگران را مسئول شرایط فعلی خود بدانیم. از سوی دیگر از دیگران و اطرافیان انتظاراتی بیش از حد داریم که همین موضوع باعث شکست بیشتر ما می شود.

فرزندی که از پدر و مادر انتظاری بیش از مسئولیت آنها دارد. این فرد به سن جوانی پا می گذارد و در حالی که به عنوان یک نیروی فعال در جامعه زندگی می کند، از پدر انتظار پول و خرج های روزانه اش را دارد. بی تردید این فرد از نظر استقلال شخصیتی تکامل نیافته است. وابستگی بیش از حد به اطرافیان و بخصوص خانواده باعث بالا رفتن توقعات ما از دیگران می شود.

زندگی مستقل این پادکست صوتی در یازده دقیقه گردآوری شده

برای تقویت شخصیت مستقل چه باید کرد؟

داشتن شخصیت مستقل در دنیای امروز یک مزیت بزرگ محسوب می‌شود که به شما برای مبارزه با مشکلات و چالش‌ها کمک می‌کند.

اما موضوع اینجاست که به دست آوردن استقلال به تلاش و پشتکار نیاز دارد و چیزی نیست که از بدو تولد همراه همه باشد. افراد مستقل برای حل مسائل خود به دیگران متکی نیستند، هر چند ممکن است از آنان مشورت بگیرند.

با نگاه کردن به این افراد می‌توانید انگیزه و جدیتی را که برای رسیدن به اهدافشان دارند، به روشنی مشاهده کنید.

در ادامه ابتدا ویژگی‌ها و خصوصیات افرادی که شخصیتی مستقل دارند، مورد بررسی قرار می‌گیرد و سپس راهکارهای مهم برای رسیدن به استقلال ارائه می‌شود.

برای داشتن یک شخصیت مستقل اولین کاری که باید کنید خودآگاهی و شناخت خودتان است. اگر شما مهارتها، استعدادها و پتانسیل های خود را بشناسید به این نتیجه می رسید که بدون توقع کمک از دیگران هم قادر به ادامه مسیر و انجام امورات زندگی هستید. بسیاری از افراد به دلیل عدم اعتماد به نفس کافی فکر می کنند نمی توانند به تنهایی از عهده یک کار برآینده و به همین دلیل است که از دیگران توقعات نابجایی دارند.

برای بیشتر میتوانید مطلب شخصیت مستقل را در هلو سایت بخوانید

شهامت ورود به مسیرهای جدید و پشت سر گذاشتن سختی ها باعث می شود تا به قدرت واقعی خودتان پی ببرید. هر کس در درون خود استعدادهایی دارد که از آن اطلاعی ندارد و به همین دلیل است که به دیگران وابسته می شود. باید خودتان را کشف کنید. از دست کم شمردن خودتان بپرهیزید. این نوع رفتار باعث می شود تا به دیگران وابستگی شدید پیدا کنید.

افراد موفق کسانی هستند که به قدرت واقعی خود واقف هستند و می دانند که حتی بدون کمک دیگران هم قادر به پیشرفت هستند. موفقیتی که در اثر تلاش خودتان بدست بیاید، لذت بخش تر است. در این پادکست موفقیت می توانید این موضوع را به طور کامل بشنوید.

برای دانلود پادکست صوتی هیچکس قرار نیست کمکت کنه! روی لینک زیر کلیک کنید.

رمز فایل hollo.ir با حروف کوچک تایپ کنید

دانلود از سرور شماره یک

دانلود از سرور شماره دو

مطالب جذاب اینستاگرام رو از دست ندید!!!

برای دنبال کردن اینستاگرام کافیه روی اینستاگرام هلو کلیک کنید

اینستاگرام هلو

hollo.ir وب‌سایت

یک نظر

  • Good day! I just wish to give you a huge thumbs up for your excellent information you have got here on this post. I am coming back to your blog for more soon. Good day! I just wish to give you a huge thumbs up for your excellent information you have got here on this post. I am coming back to your blog for more soon. נערות ליווי בהרצליה

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.