هلو آموزش آسان همراه با حال خیلی خوب

ماجرای سانشو و بهرام افشاری

ماجرای سانشو و بهرام افشاری را در ویدئو زیر مشاهده کنید.

این ویدئوی بی‌نظیر درمورد خاطره طنزی است که در رشته سانشو برای بهرام افشاری رخ داده است. فقط مواظب باشید روده بر نشوید !!

این کلیپ ویدئوی بامزه بخشی از صحبت های بهرام افشاری است که در برنامه فوق‌العاده دورهمی با میزبانی مهران مدیری انجام شده.

سانشو

ساندا یا سانشو (به معنی: مبارزه آزاد) یکی از سبک های مبارزه تن به تنِ هنرهای رزمی چینی یا ووشو و یکی از پر قابلیت‌ترین رشته‌های رزمی می‌باشد که در دسته سبک‌های ترکیبی رزمی به‌شمار میرود.این سیستم رزمی در اوایل سده بیستم به منظور حداکثر کاربردپذیری و با تأکید بر فنون پرتابی، قفلی، محکم کردن بدن. گلاویزی و ضربه ای قابل استفاده در مبارزات خیابانی و زندگی زندگی واقعی ابداع شد و به نیروهای ارتش و پلیس چین به عنوان روش آموزشی استاندارد مبارزات تن به تن آموزش داده می‌شود. ساندا در کنار تالو یکی از دو بخش هنر رزمی مدرن چینی ووشو به‌شمار می‌آید. مسابقات سان‌دا در دو بخش آقایان و بانوان بر روی سکو در مسابقات بین‌المللی برگزار می‌گردد.مسابقات حرفه‌ای ساندا با نام سانداوانگ در کشور چین وجود دارد که در رینگ برگزار می‌شود و ضربات آرنج و زانو نیز در آن آزاد می‌باشد.

اینستاگرام هلو رو فالو ندارید؟

روی اینستاگرام کلیک کنید

اینستاگرام هلو

hollo.ir وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.