هلو آموزش آسان همراه با حال خیلی خوب

حتی اگه آسیب دیدی باید به راهت ادامه بدی!

حتی اگه آسیب دیدی باید به راهت ادامه بدی!

این سخنرانی محمد نورمحمدوف است که قبل از مسابقه خود (که پربازدید ترین مسابقه بزرگ ترین سازمان دنیا یعنی UFC بود) با کانر مگ گریگور انجام داده است و ابتدای کلیپ شاهد صحنه وزن کشی او برای مسابقه با کانر هستیم.

محمد نورمحمدوف

مبارز مسلمان اهل داغستان کشور روسیه است.  مبارز پیشین و ترویج‌گر هنر های رزمی  است که یکی از بهترین مبارزان ترکیبی در تمام ادوار به شمار می‌رود او از نخستین مسلمانِ قهرمان مسابقات UFC (سازمانی است که بهترین مبارزان در آن شرکت دارند) است که از وی به عنوان مبارز شکست‌ناپذیر یاد می‌شود. نورمحمدوف با ۲۹ پیروز و بدون شکست در کلاس سبک طولانی‌ترین رکورد پیروزی پیاپی و بدون شکست را در میان مبارزان ترکیبی دارد.

جالب است بدانید لقب حبیب عقاب است.

یکی از پر بیننده ترین مسابقات یو اف سی مسابقه حبیب نورمحمدوف و کانر مگ گریگور بوده است. آنهم بدلیل حاشیه هایی است که بین این دو مبارز رخ داده بود.

کانر در عملی بی سابقه در تاریخ مسابقات یو اف سی در سال ۲۰۲۰ با تغییر ناگهانی وزن خود صاحب دوکمربند شد که درآمد ۱۸۰ میلیون دلار را برای او به ارمغان آورد و به او عنوان پولساز ترین ورزش کار سال داده شد.

موفقیت های کانرمگ گریگور با توجه به سابقه کم او تحسین برانگیز است

لازم به ذکر لقب کانرمگ گریگور بدنام است که یه مستند نیز درباره او به همین نام ساخته شده است.

ادامه بده

باید تردیدها دردها و گذشته ات را از یاد ببری ، باید آن ندای درونی ات را که جیغ میزند و التماس میکند که :نه دیگه یه قدم هم برنمی‌دارم ! از سر بیرون کنی. و هنگامی که نمی‌توانی از سر بیرونش کنی باید با آن وارد گفت‌وگو شوی. به تمام آن مسابقاتی فکر کردم که ذهنم چیزی میخواست و بدنم چیز دیگری. تمام آن دورهایی که ناگریز بودم به بدنم بگویم : آره به نکات خیلی خوبی اشاره کردی ، اما بذار درهر صورت به مسیرمون ادامه بدیم…

قسمتی از کتاب کفش باز ترجمه شورش بشیری

این کتاب درمورد فیل نایت بنیان گذار شرکت نایکی است!

hollo.ir وب‌سایت

‫2 نظر

  • […] تلاش می‌کند که از سایر افراد موفق بیاموزد. وی در مورد موفقیت خودش […]

  • […] را از هم جدا و دوباره آنها را سر هم کند. این سرگرمی، اعتماد به نفس، سرسختی و توانایی کار با قطعات مکانیکی و الکترونیکی را […]

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.