هلو آموزش آسان همراه با حال خیلی خوب

دیدگاهی بینظیر که عاملی برای موفقیت های بیشمار جواد عزتی میشود !!

مسلما در این گفت و گو چیز هایی خواهید شنید که بشدت برایتان آموزنده خواهد بود .کلیپ حاضر حاوی گفت و گویی با جواد عزتی در استودیوی کافه آپارات است که با میزبانی همایون اسعدیان صورت گرفته.

جواد عزتی در این کلیپ مختصری از فراز و نشیب های زندگی خود می‌گوید و دیدگاهی که باعث شده او آنچنان بدرخشد که پولسازترین بازیگر ایران در سال ۹۷ شود.

بیوگرافی کوتاهی از جواد عزتی

جواد عزتی متولد سال ۱۳۶۰ تهران است.

وی اولین فیلم سینمایی خود را با طلا و مس شروع کرد. که در این فیلم شاهد درخشش بی‌نظیر نگار جواهریان هستیم. جواد عزتی در سال ۱۳۹۷ پولساز ترین بازیگر ایران شد و از جمله فیلم هایی که او ایفای نقش کرده است فیلم هزارپا میباشد که مدت ها پرفروش ترین فیلم ایران بود. او بخاطر ایفای نقش بی‌نظیرش در فیلم هاي مختلف مجموعا ۱۴ بار نامزد و برنده جوایز داخلی و خارجی شده است.

رقابت

درباره ی دورانی فکر میکردم که در اورگن(یکی از ایالت های غرب آمریکا) دونده بودم. با مردانی رقابت کرده بودم که بسیار سریع تر و از لحاظ جسمانی آماده تر از من بودند. بسیاری از آنها بعد ها به المپیک راه یافتند. با این وجود خودم را بگونه ای تربیت کرده بودم که این حقیقت ناخوشایند زا فراموش کنم. مردم بطور غیر ارادی این تصور را دارند که رقابت همیشه چیز مطلوبی است و همیشه موجب می‌شود که بهترین ویژگی های انسان ها امکان بروز پیدا کند اما این مطلب تنها هنگامی حقیقت دارد که مردم بتوانند رقابت را فراموش کنند.

از مسابقات دو فهمیده بودم که هنر رقابت یعنی هنر فراموش کردن. باید محدودیت هایت را فراموش کنی.

برگرفته از کتاب کفش باز ترجمه شورش بشیری.

hollo.ir وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.