سایت هلو، هلو سایت

یا ودود

هلو سایت ،
|
ثروت یعنی توانمند کردن کارکنان برای ترک شرکت شما!

ثروت یعنی توانمند کردن کارکنان برای ترک شرکت شما!

ثروت واقعی چیست

معنی ثروت یعنی توانمند کردن کارکنان و کارمندان برای ترک شرکت شما!

در ادامه با هلو سایت همراه باشید…

در این مقاله میخوانیم:

معنی ثروت چیست؟
معنی موفقیت چیست؟
نحوه برخورد با کارکنان و کارمندان
حفظ و نگهداری کارکنان و کارمندان یا هموار کردن مسیر برا آنها برای ترک شرکت؟!

این مقاله توسط جیسون دارسی نوشته شده است و ترجمه هلوسایت میباشد.

او میگوید:

دوست من به تازگی شرکتش را سهامی عام کرده بود. او ارزش ثروت زیادی داشت (شاید اگر هر هفته به مدت یک سال در لاتاری آمریکا برنده شوید باز هم به اندازه ثروت او نرسید!).

موفقیت یعنی چه

من می خواستم بیشتر بدانم، بنابراین با او مصاحبه ای ترتیب دادم و از او پرسیدم: “شما دید بزرگی داشتید. هر روز برای این ثروت عظیم جنگیدی و مشکلات را قدم به قدم کنار زدی. با این حال هرگز تسلیم نشدی و اکنون شما مدیر عامل یک شرکت سهامی عام هستید که پیشگام یک صنعت بزرگ است. دستیابی به چنین موفقیتی چه احساسی دارد؟»

او پاسخ داد: «من موفقیت خود را بر اساس قیمت سهاممان یا میزان پولی که در بانک دارم – یا حتی آنچه برای بچه‌هایم می‌گذارم، قضاوت نمی‌کنم!»

من موفقیت خود را بر اساس تعداد کارمندانم که شرکت ما را ترک می کنند تا کسب و کار خود را شروع کنند معنی می کنم. از پاسخ او حیرت زده شدم. پاسخی که او داد اصلا چیزی که انتظار داشتم نبود. او ادامه داد: “بزرگترین نشانی که می توانم از خود به جای بگذارم، میزان ثروتی نیست که برای خودم ایجاد می کنم! بلکه نحوه آموزش و الهام بخشیدن به کارمندانم برای خلق ثروت خود است.”

معنی ثروت چیست

ثروت یعنی توانمند سازی کارکنان برای ترک شرکت و آغاز مسیر کارآفرینی خودشان!

من این پاسخ را عجیب دیدم، نه تنها به دلیل ثروت زیاد و ماشین های شیک او، بلکه به این دلیل که شرکت او به طور مداوم یکی از بهترین مکان‌ها برای کار در کل ایالت تگزاس رتبه‌بندی می‌شود – و این مرتبه خیلی بزرگی در آمریکا است. . با این حال، در اینجا او می‌گفت که معنی ثروت برای او در این است که کارکنانش را توانمند کند تا شرکت او را ترک کنند و سفر کارآفرینی خود را آغاز کنند.

وقتی به دیگران کمک می‌کنیم تا به اهدافشان برسند، مانند راه‌اندازی یک شرکت یا یک سازمان غیرانتفاعی، به کارمندان خود این فرصت را می‌دهیم که همان سناریو را با کارمندان خود بازسازی کنند. این چرخه ادامه دارد و نسل ها از آن سود می برند.و این دیدگاه کارآفرینی باعث افزایش ثروت و رقابت در کشورها و قاره ها میشود.

اگر خودتان صاحب کسب و کار هستید، ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که “اما در مورد نگهداری کارمندان چطور؟”

تشویق کارمندان به ترک شغل خود برای راه اندازی کسب و کار خود در مواجهه با معیار بسیار مهم کارمندان: حفظ و نگهداری کارمندان.

اما همانطور که دوستم با من در میان گذاشت، هرچه بیشتر به کارکنانش کمک کند تا مجموعه مهارت ها و طرز فکر مورد نیاز برای راه اندازی کسب و کار خود را توسعه دهند، کارمندان با استعداد بیشتری را به شرکت خود جذب می کند زیرا اشخاص با استعداد در مورد مسیر آینده خود و افرادی که سابقا در شرکت کار کرده اند تحقیق میکنند!

من اخیراً همین چرخه را از نزدیک دیدم. یکی از کارمندان سابق دوستم ایمیلی درباره راه اندازی جدیدش برایم فرستاد. شرکت او همه نوع توجه رسانه‌ها را به خود جلب می‌کند و کارمندان با استعداد را از سراسر کشور جذب می‌کند – درست مانند دوست من.

ثروت واقعی چیست

ثروت و موفقیت

بالاخره معنی موفقیت و ثروت را فهمیدم!

موفقیت خرید یک ماشین اسپورت، سهامی عام کردن شرکت به مبلغ 500 میلیون دلار یا بازنشستگی زودهنگام نیست، بلکه کمک به دیگران برای هموار کردن مسیرهای خود است تا بتوانند به روش های مثبت خود بر جهان تأثیر بگذارند. ثروت چیزی است که ما به دیگران می دهیم تا از طریق آن، زندگی و سفر خود به دیگران منتقل کنند.

 

 

برای اطلاع از آخرین کتب ، پادکست ، مقالات و… بارگزاری شده در هلو سایت و دانلود ، اینستاگرام هلو سایت را فالو کنید

برای دیدن مقالات و کتاب های بیشتر کلیک کنید

برای خواندن مقالات انگیزشی بیشتر کلیک کنید

کپی همراه با ذکر منبع بلامانع است. هلو سایت

 

 

 

هلو سایت وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.