سایت هلو، هلو سایت

یا ودود

هلو سایت ،
|
تماس با ما

تماس با ما

بعد از فراز و نشیب های بسیار و گذر از سختی های راه تیم هلو موفق شد تا برنامه نو وتازه ای را تحت عنوان هلو سایت طراحی و به منصه ظهور برساند…
اما این پایان کار نیست!
هر روز و هر روز در حال بهینه کردن سایت و امکانات آن برای تک تک کاربران عزیز هستیم تا میزبان خوبی برایتان در دنیای مجازی باشیم.
مطالب سایت گزینش شده هستند و تک تک فایل های سایت بررسی و پس از تایید هلو تیم در سایت بارگزاری میشوند.
اما انسان جایز الخطاست و از خطاهای نرم افزاری و سخت افزاری هم نمیتوان غافل بود ، بدین منظور تیم پشتیبانی هفت روز هفته و در ساعات اداری جوابگوی مشکلات و… شما هستند.
 
جهت همکاری و یا بیان مشکلات در واتساپ به شماره ذیل پیام دهید:
989308709003+

 آدرس اینستاگرام: HOLLO_IR

توجه:
هلو سایت در ستاد ساماندهي سايتهاي ايراني به ثبت رسيده است و  بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و به هیچ ارگان یا سازمانی وابسته نیست و هر گونه فعالیت غیر اخلاقی و سیاسی در آن ممنوع میباشد.
این پایگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات کتاب ها و مطالب موجود در سایت نمی پذیرد و محتویات آنها مستقیما به نویسنده آنها مربوط میشود.
در صورت مشاهده کتابی خارج از قوانین در واتساپ اعلام کنید تا حذف شود(حتما نام کامل کتاب و دلیل حذف قید شود) ،  درخواستهای سلیقه ای رسیدگی نخواهد شد.
در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.
با تشکر
تیم هلو سایت

حمایت مالی:

تومان